ATMACANIN 5 HAFTALIK AV PROGRAMI AÇIKLANDI!


 

Spor Toto Süper Lig'de 27 ile 31. haftalar arasındaki müsabaka programı açıklandı.

Ligde haftalara göre karşılaşma programı şöyle:

27. hafta:

5 Nisan Cuma:

20.30 Trabzonspor-Antalyaspor (Medical Park)

6 Nisan Cumartesi:

16.00 Sivasspor-Kayserispor (Yeni 4 Eylül)

16.00 Alanyaspor-Bursaspor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Galatasaray-Malatyaspor (Türk Telekom)



7 Nisan Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Göztepe-Akhisarspor (Bornova)

16.00 Ankaragücü-Fenerbahçe (Eryaman Stadı)

19.00 Başakşehir-Konyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

8 Nisan Pazartesi:

20.00 Rizespor-Beşiktaş (Çaykur Didi)

28. hafta

12 Nisan Cuma:

20.30 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

13 Nisan Cumartesi:

16.00 Rizespor-Göztepe (Çaykur Didi)

16.00 Konyaspor-Sivasspor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Beşiktaş-Başakşehir (Vodafone Park)

14 Nisan Pazar:

13.30 Kayserispor-Ankaragücü (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Antalyaspor-Kasımpaşa (Antalya)

16.00 Malatyaspor-Alanyaspor (Yeni Malatya)

19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Ülker)

15 Nisan Pazartesi:

20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Akhisarspor (Erzurum Kazım Karabekir)

29. hafta

19 Nisan Cuma:

20.30 Kasımpaşa-Bursaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

20 Nisan Cumartesi:

16.00 Akhisarspor-Antalyaspor (Spor Toto Akhisar)

16.00 Trabzonspor-Malatyaspor (Medical Park)

19.00 Göztepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bornova)

19.00 Galatasaray-Kayserispor (Türk Telekom)

21 Nisan Pazar:

13.30 Ankaragücü-Konyaspor (Eryaman Stadı)

16.00 Başakşehir-Rizespor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Alanyaspor-Fenerbahçe (Bahçeşehir Okulları)

22 Nisan Pazartesi:

20.00 Sivasspor-Beşiktaş (Yeni 4 Eylül)

30. hafta

26 Nisan Cuma:

20.30 Başakşehir-Göztepe (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

27 Nisan Cumartesi:

16.00 Rizespor-Sivasspor (Çaykur Didi)

16.00 Antalyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Antalya)

19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Ülker)

28 Nisan Pazar:

16.00 Kayserispor-Alanyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Bursaspor-Akhisarspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Beşiktaş-Ankaragücü (Vodafone Park)

29 Nisan Pazartesi:

20.00 Malatyaspor-Kasımpaşa (Yeni Malatya)

20.00 Konyaspor-Galatasaray (Konya Büyükşehir Belediye)

31. hafta

3 Mayıs Cuma:

20.30 Sivasspor-Başakşehir (Yeni 4 Eylül)

4 Mayıs Cumartesi:

16.00 Ankaragücü-Rizespor (Eryaman Stadı)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Bursaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Kasımpaşa-Fenerbahçe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

5 Mayıs Pazar:

16.00 Akhisarspor-Malatyaspor (Spor Toto Akhisar)

16.00 Göztepe-Antalyaspor (Bornova)

19.00 Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom)

6 Mayıs Pazartesi:

20.00 Alanyaspor-Konyaspor (Bahçeşehir Okulları)

20.00 Trabzonspor-Kayserispor (Medical Park)


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar