Zaten Herkes Biliyordu, Bursa Başkanı İtiraf Etti!


Çaykur Rizespor'un son hafta küme düştüğü sezon Trabzonspor evinde Bursaspor'a yardım ettiğini ve onların sayesinde ligde kaldıklarını Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı böyle itiraf etti...


Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş halka seslendiği bir konuşmada Bursaspor'un Trabzonspor sayesinde şampiyon olduğunu söyledi. Alinur Aktaş aynı zamanda Bursaspor'un Trabzonspor'un katkısıyla ligde kaldığını ifade etti.
 

Alinur Aktaş, Bursaspor ve Trabzonspor açıklamaları


Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş herkesi şaşırtan açıklamalarında, "Bursaspor şampiyon olduysa bunda Trabzonspor'un o sağlam duruşunun çok ama çok değeri var biliyoruz. Aynı şekilde ligde kaldıysak Trabzonspor'umuzun çok ama çok katkısı var." ifadelerini kullandı. Alinur Aktaş'ın videosu sosyal medyada kısa sürede yayılırken, Bursaspor ve Trabzonspor taraftarları bu açıklamalar nedeniyle şaşkınlık yaşadı.
 

Alinur Aktaş kimdir?


1970'de İnegöl ilçesinde dünyaya gelen Alinur Aktaş, Türk Siyasetçi ve mevcut Bursa Büyükşehir Belediye Başkanıdır. Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Yönetim Kurulu üyesi olarak siyasete atılmıştır. Evli ve 2 çocuk babası olan Alinur Aktaş, İngilizce bilmektedir. 28 Mart 2004'te İnegöl'ün, 2 Kasım 2017'de ise Bursaspor'un belediye başkanı olmuştur.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar