Okan Buruk, Rizespor ve Vedat Muriqi İçin Neler Dedi?


Geçen sezon ligin ikinci devresinde Çaykur Rizespor ile muthiş bir başarının altına imza atan genç teknik adam Okan Buruk'un yeni takımı beklendiği gibi İstanbul temsilcisi Başakşehir oldu. Okan Buruk, imza töreninde eski takımı Çaykur Rizespor'a teşekkür ederken, gündemde yer alan eski oyuncusu Vedat Muriqi transferinde ise açık kapı bıraktı!.. 


Başakşehir ile sözleşme imzalamasından dolayı büyük bir onur duyduğunu ifade eden Okan Buruk ise, "Beni bu göreve layık gördükleri için Başkanıma, yönetimime teşekkür ediyorum. Hedefler büyük. Süper Lig'de 6-7 yıldız yürüyorum ama tesisleşmesi ve kurumsallığı ile örnek olan bir kulüpte çalışmak çok güzel. Kaliteli oyuncularla yeni hedeflerimize ulaşmayı deneyeceğiz. İlk hedefimiz Şampiyonlar Ligi. Başakşehir'in Şampiyonlar Ligi'ne girmesi çok önemli ve değerli" dedi.

Başakşehir'in iyi bir kadroya sahip olduğunun altını çizen Buruk, "İyi bir kadromuz ve iyi bir ekibimiz var. Burada oluşturacağımız mutlu aile ile beraber devam etmek istiyoruz. Ben ve ekibimle beraber daha da mutluluk koyup başarılara ulaşan, Şampiyonlar Ligi'nde devam eden bir takım hedefliyoruz. Abdullah Avcı hocamıza da teşekkür ediyorum, önemli başarılara imza attı" ifadelerini kullandı.

Rizespor'a Teşekkürler!

Rizespor'a da teşekkürlerini sunan Buruk, "Son takımım Rizespor, beni buraya taşıdığı için, son senemdeki başarılar için eski kulübüme de teşekkür ediyorum. Yolunda emin adımlarla ilerleyen bir Başakşehir olacaktır. Daha çok sorumluluk alıp bu takımı hem şampiyonluğa, hem Şampiyonlar Ligi'ne taşımak için elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu.

Vedat’ı Kadromda Görmek İsterim Ama!..

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk: "Hem savunma hem de hücum hattına transfer yapacağız. Vedat Muriqi'yi kadromda görmeyi isterim. Çaykur Rizespor'un vereceği karar doğrultusunda böyle bir girişimimiz olabilir."


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın