Rize – İstanbul Hakem Hattı!


 


Rize – İstanbul Hakem Hattı!

Bu sezon Çaykur Rizespor’un iç saha maçlarında düdük çalan hakemler bir hafta sonra İstanbul’da görev aldılar.

Süper ligde MHK tarafından atanan Çaykur Rizespor’un iç saha maçlarında görev alan orta hakem bir hafta sonra İstanbul’da maç almaları dikkatlerden kaçmadı.

Tesadüf mü? Bilerek mi?

Yeşil – mavili takım ilk iç saha maçı olan Çaykur Rizespor – Sivasspor iç saha maçında görev alan Fırat Aydınus bir sonraki hafta İstanbul’da oynanan Fenerbahçe – Trabzonspor maçının orta hakemi olmuştu.

Rizespor’un 4. Hafta oynadığı bir diğer iç saha maçı Çaykur Rizespor – Göztepe maçında Rize’de düdük çalan Abdülkadir Bitigen, bir hafta sonra yine İstanbul’da oynanan Fenerbahçe – Antalyaspor maçının orta hakemi olarak atanırken, yeşil – mavili takımın bir hafta sonra yeniden iç saha maçı olan Çaykur Rizespor – Gaziantep maçına atanan Serkan Tokat’ın adresi yine değişmedi ve İstanbul’da oynanan Kasımpaşa – Konyaspor maçına atanmıştı.

BİR MHK KLASİĞİ DAHA!

Çaykur Rizespor’un son iç saha maçı olan Çaykur Rizespor – Antalyaspor maçında düdük çalan Yaşar Kemal Uğurlu bu hafta sonu oynanacak olan G.Saray – Başakşehir maçına atanarak Rize – İstanbul hakem hattında geleneğin MHK tarafından bir kez daha değişmediğini futbol kamuoyuna göstermiş oldu.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 

Yorum Yapın

Yorumlar