Okan Buruk'tan Müftüspor'a Ziyaret


 


Çaykur Rizespor teknik direktörü Okan Buruk ve teknik kadrosu, Rize Amatör Futbol kulüplerinden Müftüspor’un düzenlemiş olduğu kahvaltıda bir araya geldiler.

Müftüspor Başkanı Ömer Demircan’ın organize ettiği kahvaltıya katılan yeşil – mavili takımın başarılı teknik direktörü Okan Buruk, Rize’nin nüfus olarak en büyük mahallelerinden biri olan Müftü mahallesinin kendisine gösterilen ilgiden son derece memnun kaldığını dile getirerek, Müftüspor Başkanı Ömer Demircan ve yönetim kuruluna, ayrıca teknik direktörü Salih Türüt’e teşekkür etti.

Müftüspor Başkanı Ömer Demircan ise Rizespor’a bu zamana kadar gelen teknik adamlar içinde Rize halkı ile bu kadar barışık olan ve kendisini sevdiren bir hocayı mahallelerinde ağırladıkları için gurur duyduklarını ifade ederek;” Hocamız, insani olarak 10 numara birisi. Takıma kattığı değer ve duruşu bizi son derece mutlu etti. Müftü mahallesi  olarak Rizespor’un iç saha maçlarını kaçırmıyoruz. Ayrıca, Müftüspor olarak tüm futbolcularımız ile birlikte her maça giderek, takımımıza statta destek veriyoruz. Şehirle bütünleşen bir teknik kadromuz var. Uzun yıllar sonra Rize halkı Rize’yi seven, Rizeli ile iç içe olan bir teknik kadro gördü, bu olay bizi son derece memnun ediyor, hafta sonu oynayacağımız zorlu Konyaspor maçı öncesi hocamıza başarılar diliyorum” dedi.

Kahvaltı sonrası Müftüspor kulübü, Okan Buruk’a çiçek ve arkasına 7 numara yazan Müftüspor forması takdim etti ve başarılar diledi.

 

 

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar