Pazarspor'da Hedef Rizeli Teknik Adam!


 

 

Ligde üst üste alınan başarısız sonuçlarla krize giren Pazarspor’da teknik sorumlu Oktay Çevik’İn istifası sonrası arayış içine giren ve ilk teklifi Rizeli teknik adam M.Ali Karaca’ya götüren mavi-beyazlı yönetim Karaca ile bugün yapılan görüşme sonrası anlaşamadı.

Listede Bir Başka Rizeli Hoca Var!

Öte yandan edinilen bilgiler doğrultusunda Rize kökenli teknik adam Levent Numanoğlu’nun listede yer alan isim olduğu öğrenildi. Numanoğlu, bir dönem Oktay Çevik ile Malatyaspor takımında birlikte forma giymişti.

 

LEVENT NUMANOĞLU KİMDİR?

6 Mart 1956 Rize/ Çamlıhemşin  doğumlu olan Levent Numanoğlu, Malatyaspor'da 1980-90'lı yıllarda Ünal Karaman, Oktaş Çevik, Feyzullah Küçük, Zeynel Limoncu, Feridun Özütok ve Yaşar Duran gibi futbolcularla oynadı. Futbolu 1992 yılında Malatyaspor'da bırakan Numanoğlu'nun antrenörlük kariyeri ise 1994 yıllında Yozgatspor'la başladı. Burada yardımcı antrenörlük yapan Numanoğlu, daha sonra Kastamonuspor'da bu görevini sürdürdü. Bu takımda teknik direktörlük görevine getirilen Levent Numanoğlu, sırasıyla Sivasspor, Çankırıspor, Tekirova Belediyespor , Fethiyespor , Diyarbakırspor ve Bafraspor'u çalıştırmıştı.

ajans53/ spor merkezi


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar