Gürcistan vatandaşlarının sağlık sorunları Rize'de Şifa Buldu


Gürcistan Başkonsolosu'ndan Tepe'ye Teşekkür

 

Gürcistan Trabzon Başkonsolosu Avtandıl Mıkatsadze, Rize İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe’ye Gürcistan uyruklu vatandaşların sağlık sorunlarının çözümü konusunda gösterdiği destek ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Gürcistan Trabzon Başkonsolosu Avtandıl Mıkatsadze, Gürcistan Trabzon Başkonsolosluğu adına Gürcistan vatandaşlarının sağlık sorunlarının giderilmesi için göstermiş olduğu üstün gayret ve özverili çabalarınızdan dolayı İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe’ye ve tüm Rize sağlık camiasına teşekkür etti.

Gürcistan Trabzon Başkonsolos Mıkatsadze, Özellikle Rize iline gelen Gürcistan uyruklu vatandaşların trafik kazası, kalp krizi, felç gibi benzeri acil durumlarda Sağlık Müdürümüzün bizzat desteğiyle kendi evlerinde gibi korkmadan, güvenilir ve rahatça sağlık hizmeti aldıklarını, bu durumdan da çok memnun kaldıklarını ifade etti.

Başkonsolos Mıkatsadze, İl Sağlık Müdürlüğünün gösterdiği destek ve başarılı çalışmaları sayesinde halkımız arasındaki dost ve kardeş ilişkilerinin gelişmesinde ciddi katkı sağlandığını belirtti.

Gürcistan Trabzon Başkonsolosluğu adına Rize İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe’ye teşekkür belgesini Gürcistan Gönüllü Sağlık Elçisi ve Merkez 7 Nolu Aile Sağlığı Merkezinde görevli Aile Hekimi Dr. Ali Yılmaz tarafından takdim edildi.

Rize İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, dost ülke vatandaşlarımıza elimizden geldiğince yardımcı olduklarını söyleyerek, sunduğumuz hizmetten dolayı Müdürlüğümüzü teşekkür belgesiyle onure eden Gürcistan Trabzon Başkonsolosluğu’na şükranlarını sundu


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 1 0
  {usertitle}

  Seçkin KAROĞLU

   3 Eylül 2019 20:00
       

  Tabi verir. Hatta şovalye unvani bile verir  Gurcu gelmiş gunlerce yogun bakimda yatmiş yuz binlerce lira masraf edilmiş adam elini kolunu sallayarak cekip gitmiş. Kendi vatandaşin ise sigortasindan odedigi primlerden karşilarken. Gürculer Mustafa Tepe nin referansindan mi krallar gibi bakiliyormuş. Umarim yayinlanir bu yorum.

 2. 1 0
  {usertitle}

  Mehmet Tanrıkulu

   3 Eylül 2019 21:29
       

  Teşekkür mektubu hangi kargo ile gönderildi merak ediyorum. Cymhurbaşkanımızın memleketi olan Rizemizde sağlık müdürü böyle bir düzmece olay ile millete ne mesaj veriyor acaba...... Bu il bu kadar mı sahipsiz.

 3. 0 0
  {usertitle}

  Mehmet sekman

   4 Eylül 2019 22:27
       

  Türkiye de belki de tek pratisyen doktor olarak sağlık müdürü olan il Rize dir. Yapacak bir şey yok.. Gaderimiz bu