Rize Devlet Hastanesi yenileniyor!

Rize Devlet Hastanesi yenileniyor!

 

Rize Devlet Hastanesinde başlatılan modernize çalışmaları devam ediyor.

Rize Devlet Hastanesi'nde, vatandaşlara kaliteli ve ulaşılabilir sağlık hizmetlerini nezih ortamlarda sunmak amacıyla hastanede bakım, onarım ve yenileme işlemleri devam ediyor.

Gün geçtikçe artan hasta sayısı nedeniyle; servis, poliklinik, ameliyathane, yoğun bakım ünitelerinde daha kaliteli hizmet vermek amacıyla bakanlığımız ve hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile hastanemizde bakım onarım ve tadilat işleri başlatılmıştır.

Kardiyoloji, fizik tedavi, palyatif, üroloji, ortopedi, genel cerrahi, beyin cerrahi servisleri ile fizik tedavi ünitesi ve poliklinik muayene odalarının yer zemin kaplaması, elektrik, boya, mobilya, sıhhi tesisat isleri ile yatak ve merkezi monitör sistemleri tamamlanarak hastalarımızın hizmetine sunulmuştur.

Ayrıca 8 ameliyat odası bulunan ameliyathane ve 12 yataklı cerrahi yoğun bakım ünitesi gerekli tedbirler alınarak kapatılmış olup, yer zemin kaplaması, elektrik, boya, mobilya, sıhhi tesisat işleri ile yatak, destier ve merkezi monitör sistemleri tamamlanarak bir haftalık süre içinde tekrardan vatandaşların hizmetine açılmıştır.

Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi açıldıktan sonra 10 yataklı Dâhiliye Yoğun Bakım Ünitesinin tadilat ve onarım işlemleri ve merkezi monitör sistemleri titizlikle tamamlanmış olup kısa bir süre içinde hastalarımızın hizmetine sunulmuştur.

Hâlihazırda Göğüs, Kulak Burun Boğaz, Kadın Doğum ve poliklinik Odalarının tadilat ve onarım işlemleri hız kesmeden devam etmektedir.

Bakım ve tadilat süresince çalışmaları ile azami gayret gösteren hastane yöneticilerimize, çalışanlarımıza, teknik personellerimize ve hizmet aldığımız firma çalışanlarına anlayışını eksik etmeyen hasta ve yakınlarına, hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.


Önceki Haber 

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  Kel Tepe

   14 Kasım 2023 13:09
       

  Devlet hastanesindeki başhekim hak ve hukuku bilen hizmet üretmeye çalışan bir insan çalışmalarını takip ediyoruz. Aslında tam Araştırma Hastanesinde görev yapması gereken çalışkan bir kişilik. Ancak Araştırma Hastanesinde yapılan yenilikler, atamalar gibi hizmetleri ve devlet hastanesindeki yapılacak yenilikleri sağlık müdürlüğü niye üstlenmeye ve ben yaptım demeye getiriyor anlamıyoruz. Yıllardır tanıdık hastalarına ambulans ayarlamaktan başka bir şey yapmayan ve o koltuğu işgal edenler herkes sizleri biliyor ve görüyor. Kel TEPE lerin ardından gelen bir talimatla o koltuğu da inşallah bırakacaksın.

 2. 0 0
  {usertitle}

  rizeli

   15 Kasım 2023 11:56
       

  acil in önleri düzenlenmeli.pimaşlar yerlere akıyor.Acil girişi içi hala beton.kenar köşe kötü duruyor.

Yorum Yapın