ÇAYKUR RİZESPOR'UN 9 HAFTALIK PROGRAMI AÇIKLANDI


 

ÇAYKUR RİZESPOR'UN 9 HAFTALIK PROGRAMI AÇIKLANDI

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 9, 10 11, 12, 13, 14, 15, 16 ve 17. haftanın maç programı belli oldu.

9. hafta

14 Ekim Cuma:

20.00 Boluspor- Denizlispor (Bolu Atatürk)

15 Ekim Cumartesi:

13.30 Manisa FK-Altay (Mümin Özkasap)

16.00 Rizespor-Eyüpspor (Didi)

19.00 Gençlerbirliği-Keçiörengücü (Eryaman)

19.00 Altınordu- Samsunspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16 Ekim Pazar:

13.30  Bandırmaspor-Yeni Malatyaspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Erzurumspor FK-Bodrumspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Göztepe-Tuzlaspor (Gürsel Aksel)

19.00 Sakaryaspor-Adanaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

10. hafta

21 Ekim Cuma:

20.00 Eyüpspor-Sakaryaspor (Eyüp)

22 Ekim Cumartesi:

13.30 Keçiörengücü-Pendikspor (Aktepe)

16.00 Altay-Erzurumspor FK (Alsancak Mustafa Denizli)

19.00  Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

23 Ekim Pazar:

13.30 Bodrumspor- Bandırmaspor (Bodrum İlçe)

13.30 Manisa FK-Rizespor (Mümin Özkasap)

16.00 Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya)

19.00  Samsunspor-Boluspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

24 Ekim Pazartesi:

20.00 Adanaspor-Gençlerbirliği (Yeni Adana)

11. hafta

28 Ekim Cuma:

20.00 Altınordu-Yeni Malatyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

29 Ekim Cumartesi:

13.30 Pendikspor- Samsunspor (Pendik)

13.30  Bandırmaspor-Rizespor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Sakaryaspor-Altay (Yeni Sakarya Atatürk)

19.00 Göztepe- Denizlispor (Gürsel Aksel)

30 Ekim Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Keçiörengücü (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Erzurumspor FK-Eyüpspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)

31 Ekim Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Manisa FK (Eryaman)

12. hafta

4 Kasım Cuma:

20.00 Rizespor-Erzurumspor FK (Didi)

5 Kasım Cumartesi:

13.30 Bodrumspor-Boluspor (Bodrum İlçe)

16.00 Yeni Malatyaspor-Gençlerbirliği (Yeni Malatya)

19.00 Adanaspor-Pendikspor (Yeni Adana)

19.00 Altay- Bandırmaspor (Alsancak Mustafa Denizli)

6 Kasım Pazar:

13.30 Manisa FK-Sakaryaspor (Mümin Özkasap)

13.30  Denizlispor-Tuzlaspor (Denizli Atatürk)

16.00  Samsunspor-Göztepe (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Eyüpspor-Altınordu (Eyüp)

13. hafta

12 Kasım Cumartesi:

13.30 Pendikspor-Bodrumspor (Pendik)

16.00 Erzurumspor FK-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Boluspor-Yeni Malatyaspor (Bolu Atatürk)

13 Kasım Pazar:

13.30 Tuzlaspor- Samsunspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30  Bandırmaspor-Manisa FK (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Altınordu-Altay (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Gençlerbirliği-Eyüpspor (Eryaman)

14 Kasım Pazartesi:

20.00 Göztepe-Keçiörengücü (Gürsel Aksel)

20.00 Sakaryaspor-Rizespor (Yeni Sakarya Atatürk)

14. hafta

18 Kasım Cuma:

20.00 Yeni Malatyaspor-Pendikspor (Yeni Malatya)

19 Kasım Cumartesi:

13.30 Manisa FK-Erzurumspor FK (Mümin Özkasap)

13.30 Keçiörengücü- Denizlispor (Aktepe)

19.00 Adanaspor-Altınordu (Yeni Adana)

20 Kasım Pazar:

13.30 Bodrumspor-Tuzlaspor (Bodrum İlçe)

16.00 Eyüpspor-Göztepe (Eyüp)

16.00 Rizespor-Boluspor (Didi)

19.00 Sakaryaspor- Bandırmaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

21 Kasım Pazartesi:

20.00 Altay-Gençlerbirliği (Alsancak Mustafa Denizli)

15. hafta

25 Kasım Cuma:

20.00 Altaş Denizlispor-Bodrumspor (Denizli Atatürk)

26 Kasım Cumartesi:

13.30 Tuzlaspor-Yeni Malatyaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Boluspor-Sakaryaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Gençlerbirliği-Rizespor (Eryaman)

27 Kasım Pazar:

13.30 Pendikspor-Eyüpspor (Pendik)

13.30 Keçiörengücü- Samsunspor (Aktepe)

16.00 Erzurumspor FK- Bandırmaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Göztepe-Altay (Gürsel Aksel)

28 Kasım Pazartesi:

20.00 Altınordu-Manisa FK (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16. hafta

2 Aralık Cuma:

20.00 Eyüpspor-Tuzlaspor (Eyüp)

3 Aralık Cumartesi:

13.30 Bodrumspor-Gençlerbirliği (Bodrum İlçe)

13.30  Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül)

16.00  Samsunspor- Denizlispor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Sakaryaspor-Erzurumspor FK (Yeni Sakarya Atatürk)

4 Aralık Pazar:

13.30 Manisa FK-Keçiörengücü (Mümin Özkasap)

16.00 Adanaspor-Göztepe (Yeni Adana)

19.00 Altay-Boluspor (Alsancak Mustafa Denizli)

5 Aralık Pazartesi:

20.00 Rizespor-Pendikspor (Didi)

17. hafta

9 Aralık Cuma:

20.00 Samsunspor-Yeni Malatyaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

10 Aralık Cumartesi:

13.30 Tuzlaspor-Rizespor (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 Keçiörengücü-Adanaspor (Aktepe)

16.00  Denizlispor-Altay (Denizli Atatürk)

19.00 Göztepe-Manisa FK (Gürsel Aksel)

11 Aralık Pazar:

13.30 Boluspor- Bandırmaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Gençlerbirliği-Erzurumspor FK (Eryaman)

19.00 Altınordu-Bodrumspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

12 Aralık Pazartesi:

20.00 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik)


Önceki Haber 

Yorumlar

Yorum Yapın