Sedat Peker; ‘Meral Akşener Fetöcülerin Ablası Oldu!’


Sedat Peker; ‘Meral Akşener Fetöcülerin Ablası Oldu!’Bugün sosyal medya hesaplarından kaleme aldığı bir yazısını paylaşan Sedat Peker gündeme bomba gibi düşecek bir gönderme yaptı!

Peker; ‘Meral Akşener bir dönem vatan severlerin ablası olarak bilinirken, şimdi Fetöcülerin ablası oldu.’ ifadelerini kullandı!

Peker ayrıca Türkiye Gençlik Ödülleri organizasyonunun, Şehit Ömer Halisdemir’e, Türkiye Gençlik Kahramanlık Ödülü verdiğini, organizatörlerden gelen teklif üzerine bu ödülü şehidimiz adına ailesine kendisinin taktim edeceğini duyurdu. Peker yazısında, ziyaretine gelen Şehit Ömer Halisdemir’in kardeşi ve bazı yakınları ile arasında geçen görüşmenin detaylarını da açıkladı.

İşte Sedat Peker’in Meral Akşener ile ilgili yaptığı olay gönderme ve söz konusu yazısı;

ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR’E YILIN GENÇLİK KAHRAMANI ÖDÜLÜNÜ VERECEK OLMAK BENİM İÇİN EN BÜYÜK ŞEREFTİR!

Kıymetli dostlarım,

Geçtiğimiz günlerde ziyaretime tanışmak, sohbet etmek amacıyla Cennet Mekan Şehidimiz Ömer Halisdemir’in kardeşi ve başkaca bir kaç yakını daha beraber geldiler. Karşılıklı olarak detaylıca sohbetlerde bulunduk.

İlk önce ziyaretime gelen Soner Halisdemir kardeşimin tip olarak şehidimize ne kadar çok benzediği dikkatimi çekmişti. Daha sonrasında ise sohbet ettikçe ruhundaki kahramanlık ve vatanseverlik duygusunun abisiyle aynı olduğunu gördüm. Bu beni gerçekten çok şaşırttığı gibi çok da duygulandırdı.

Bu görüşmeden kısa bir süre sonra beni Türkiye Gençlik Ödülleri organizasyonunu düzenleyen yetkililer arayarak, Türkiye Gençlik Kahramanlık ödülünü Şehidimiz Ömer Halisdemir adına ailesine vereceklerini, yapılan oylama ve istişarelerde de bu ödülü benim şehidimizin ailesine taktim etmemi uygun gördüklerini söylediler.

Taktir edersinizki hayatımda birçok ödül aldım, bir çok ödül verdim. Hepsi birbirinden anlamlı ödüllerdi. Ancak ilk defa ruhumda bu kadar ağır bir yük hissettim. (Çünkü son yüzyılın yetiştirdiği en büyük kahramanlarımızdan birine layık görülen ödülü ben taktim edecektim.)

(Ödül töreni Maslak Tim Show Center’da 14 Mayıs Pazartesi günü Saat:20.00’da gerçekleşecek. Törene izleyici olarak katılmak isteyen arkadaşlarımız sayfa sorumlusu arkadaşlarımızı arayarak isterlerse davetiye alabilirler.)

Bir tarafta vatanı için gözünü kırpmadan kendini şehit ettiren Ömer Halisdemir kardeşimiz ve onun gibi şehit olmak için bir saniye bile düşünmeyecek başta Soner Halisdemir kardeşimiz olmak üzere diğer tüm aile fertleri… Diğer tarafta ise düşündükçe ruhumun derinliklerinin acıyla dolmasına, midemin bulanmasına sebep olanlar.

Bunlar kimler mi? Eğer sıkılmazsanız size de bahsedeyim. Mevcut iktidarın imkanlarıyla milyar dolarlık servete ulaşıp ancak daha sonrasında el altından paralarını yurtdışına kaçırarak ülkede çok büyük kriz olacak, sen de paranın bir kısmını yurtdışına çıkar diye goygoyculuk yapan sözde Ak Partili iş adamları…

Fetöcüleri ileride serbest bırakmak için kurulmak istenen düzenin belki de farkında olmayarak parçası olan (başka partiye transfer olan milletvekilleri…) Bir dönem vatan severlerin ablası olarak bilinirken, şimdi Fetöcülerin ablası olmayı gururuna yedirebilenler… Cennet Mekan Erbakan hocamızın koltuğunda oturduğunu söyleyen ancak Fetöcülerle, PKK’nın uzantılarıyla iş tutmayı normal görenler…Ve inanınki dostlar daha da neler neler…

İşte bu yüzden Şehitlerimize mahçup olmamak kalanlar olarak da utanç duymamak adına Cumhur İttifakını mutlaka desteklemeliyiz.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER
Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar