RİHDER’DEN KONFERANS DAVETİ


RİHDER’DEN KONFERANS DAVETİ

 

 

-Sıtkı Aslanhan Rize’de konferans verecek-

Rize İmam hatipliler Derneği (RİHDER)  ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Medeniyet İnsan ve Eğitim Topluluğu (MEDİNE) nin ortaklaşa düzenlediği kişisel gelişim uzmanı-yazar Sıtkı Aslanhan’ın sunacağı Bilinçli Aile ve İdeal Gençlik konulu konferans yarın saat 18.00 da İsmail Kahraman Kültür Merkez’inde verilecek.

Çocukların eğitimi ve başarılı bireyler yetiştirilmesi hususunda ailelere düşen sorumluluklarını kişisel gelişim uzamanı ve yazar Sıtkı Aslanhan sohbet tadında anlatacak.

Sıtkı Aslanhan Kimdir?

1976 yılında Malatya’da doğdu. Çocukluğu Manisa’da geçti. Üniversiteyi Isparta’da okudu.

Aile hayatı, toplum kültürü, örf adet ve geleneklerimize sahip çıkarak bugün geldiğimiz noktada yapılan yanlışları istatistiklerle ortaya koydu. Birçok televizyon kanalında söyleşiler gerçekleştirdi. Yaptığı ilginç tespitlerle gazetelere manşet oldu. Yok olmaya başlamış kültürümüzün önüne geçerek ülkemizin 78 il ve ilçesinde hatta Avrupa’da ailelere, öğrencilere ve eğitimcilerimize seslendi.

Halen ülkemizi karış karış dolaşarak coşkulu konuşmasıyla bizleri bekleyen tehlikeleri gösteriyor ve çözüm önerileri sunuyor. Her Perşembe 19.00 da AKRA FM ‘de “Bilinçli Aile, Duyarlı Gençlik” programıyla dinleyenlerini aydınlatıyor.

Başarı ve Mutluluk için Hayata Gülümse kitabı ülkemizde en çok satan kitaplar arasında. Bununla birlikte 4 kitabı daha  okurlarıyla buluşuyor.

Evli ve 4 çocuk babası Sıtkı Aslanhan’ın;  En büyük gayesi ülkemizin pırıl pırıl insanlarına, mutluluğun kapılarını aralamalarına yardımcı olmaktır.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın