İBRETLİK GERÇEK HİKAYE...


Kazada gözlerini kaybeden N.S. karısının kendisini aldattığını duyunca yıkıldı. İddiaya göre başkasından olduğunu öğrendiği ikiz çocukları ise onunla yaşamayı tercih ettiklerini söyledi.

 

 

Uşak’ta yaşayan babasının ürettiği süt ürünlerini satarak geçimini sağlayan 37 yaşındaki N.S., 9 yıl önce J.S. ile evlendi. Aile, 7 yıl önce bir trafik kazasıyla sarsıldı. Kazada başına darbe alan N.S., görme kaybı yaşadı. Mutlu evlilikten ikiz kız ve erkek çocukları olan çiftin arası, J.S.’nin gizemli telefon görüşmeleriyle açıldı.
 
Eşinin banyoda telefon konuşmasına kulak misafiri olan N.S., iddiaya göre 7 yaşındaki ikiz kızlarının kendisinden olmadığını duyunca dünyası yıkıldı. Okuldaki kızlarına koşan baba, iki kızını alıp baba evi Uşak’a gitti. 
 
Babasına gerçeği anlatamayan talihsiz adam, DNA testiyle de olay kanıtlanınca tuz ruhu içerek canına kıymak istedi; doktorların çabasıyla hayata döndürüldü. N.S., İzmir’deki can dostunu arayıp yaşadıklarını anlattı. “Keşke kulaklarım da duymasaydı, bu acı gerçeği öğrenmeseydim” diyen acılı baba, gerçeği anlatmak zorunda olduğunu söyledi. 
 
Yıllardır öz babası gibi sarıldığı kızlarını kaybetmekten korkan acılı baba, gerçeği anlattığı kızlarının vefasıyla bir kez daha gözyaşlarına boğuldu. İkizler, anneleri J.S.'yi arayıp, “Biz babamızla yaşayacağız, ayrılmayacağız. Bizi artık arama” dedi. 
 
N.S., erkek çocuğuna da DNA testi yaptırdı, onun öz oğlu olduğunu öğrenince 3’ünün de velayetini almak için avukatına başvurdu.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 1
  {usertitle}

  mapavrili

   3 Mayıs 2015 13:13
       

  benim dedem taaa denizler arsin gidip bir mazlumun burnu kanadimi onun hakkini korumak icin ama gel görki canak kalede yenilmez denilen yenildi ama sonrasinda sehitlerimizin kanlariyla kurulan bu vatan selanikli kemal canakkaledeki düsmanin yani ingilizin ve tüm anasini satanlarin kanunlarini alip bu müslüman millete baski yaparak alimleri idam ettirerek hatta rizemizi bir düsman sapkasi icin hamidiye gemisiyle bombalatanlarin nesli bu iste

 2. 2 1
  {usertitle}

  Muhsin

   9 Ağustos 2015 00:28
       

  Mapavrili  selanik li nin sayesinde  konuşuyor sun. Yoksa  sen burada padişahı eleştirilebilir miydin !kafanı koparirlardı 

Yorum Yapın