Çay Fabrikası İşçisi Cinayet Kurbanı!


Tirebolu Çay Fabrikası memurlarından Nedim Uyar, dün gece yarısı aracının içinde tabancayla vurularak öldürüldü...!

 

 

Edinilen bilgiye göre, dün gece saat 23.45 sıralarında aracıyla Devlet Hastanesi arkasındaki çeşmenin kapısına gelen Uyar’ın, aracının içinde otururken kimliği meçhul kişi ya da kişiler tarafından kafasına 2 el ateş edilerek vurulduğu anlaşıldı. Cinayetin tahminen saat 01.30-02.00 sıralarında işlendiği ifade edilirken, olay sabah saat 06.30 sıralarında gören bir fırın işçisinin emniyete haber vermesiyle ortaya çıktı. Güvenlik güçlerinin olay yerine intikal etmesi sonucu maktül Nedim Uyar’ın aracının içinde sol yanağından 2 el ateş edilerek vurulduğu görüldü.

Olay yeri ekiplerinin işlemlerinden sonra Tirebolu Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Uyar’ın cesedi savcılık incelemesinin ardından otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Olayın duyulmasıyla büyük bir şok yaşanan ilçede meydana gelen bu esrarengiz cinayet derin üzüntü yarattı. Tirebolu’nun sevilen gençlerinden olan evli ve 3 çocuk babası Nedim Uyar, uzun yıllardır Tirebolu Çay Fabrikasında çalışıyordu. Gençliğinde spor yapan ve yıllarca Altunsu takımında top koşturan Uyar, son olarak ilçede düzenlenen Kaymakamlık Kupası Futbol Turnuvasında çalıştığı kurum olan Çay-Kurspor’da da yer almıştı.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın