Karaman Devam Edecek Mi ?


 

 

 

TRTSpor'da yayınlanan ve sahur saatlerine denk gelen Stadyum programına telefonla bağlanan Karaman, Trabzonspor'un hocası Ersun Yanal için zehir zemberek ifadeler kullandı. Beşiktaş’ın eski futbolcusu Ali Gültiken’î de sert sözlerle eleştirdi.

Karaman, program sunucusu Ersin Düzen’in “Göreve devam edecek misiniz” sorusuna da cevap vererek, ‘’Bu konu çok sıcak bir konu. Bu konuyla ilgili mutlaka bir öz eleştiri, mutlaka bir başkan var, yönetim var, daha farklı yerler var.  Bunun bir özeti çıkacak. Bu takım 36 puanla veya çok küçük nüanslarla küme düştü. Bunu mutlaka değerlendireceğiz. Bu takım oynadığı futbolla, verdiği mücadeleyle, oynadığımız bütün maçlara bakın. Devam edilip edilmeyeceği yönetimle oturup bunlar değerlendirildikten sonra karar verilir.’’ dedi.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 1
  {usertitle}

  recep ali kaleli

   6 Haziran 2017 02:14
       

  Hikmet  kahraman gibi bir  hocanin  ben rize sporun basina  kalmasindan yanayim hocaya  sahip  cikmaliyiz..

 2. 0 0
  {usertitle}

  1000kartal

   7 Haziran 2017 04:27
       

  ARTIK BU UYUSUK KALKAVAN DEGIL RIZE NIN BASINA RIZE YE UGRAMAMASI LAZIM  ARTIK BIR RIZE NIN ILERI GELELNLERI MILLETLAN BIR ARAYA GELIP  BU CENAZE GÜNLERINDEN CIKIP BIRLIK BERABER ATOM GIBI OLMALIYIZ  DÜSMANIN GÖZÜNÜ BIRLIK BERABERLIK CATLATIR---BENCE SN MATARACI BAKANIMIZ;;SEVKI HOCAMIZ;VE CENGIZ AILESI SN SEDAT PEKER VELHASIL RIZE YI SEVENLER SEVILENLER RIZEYI BU KARA GÜNDEN DERLEYIP TOPLAMALDIRLAR  LÜTFEN ALLAH RIZASI ICIN DOST KARA GÜNDE BELLI OLUR TÜM RIZE YI SEVENLERI SEVSIN RABBIM

Yorum Yapın