Bu yıl 8 incisi düzenlenecek olan Veteranlar ligine 9 takım katılıyor. Eski hakemlerden Abdullah Kalafatoğlu ile Hakan Turanlı ve Tahir Karafazlooğlu tarafından organize edilen 40 yaş ve üstü sporcuların mücadele edeceği ligde önceki sezon Çiftlikspor şampiyon olmuştu.
9 Takımın katıldığı lige Derepazarı, Ardeşen, Pazar, Çelik Perde, Sanayi, Derenin Uşakları, Çiftlik, Güneysu ve 53 Gazeteciler derneği mücadele edecek. 6 Eylül’e kadar devam edecek olan Veteranlar liginde puan sistemi ve elemeler ile başlayacak. Eski sporcuların yer alacağı ligde Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman'ın yanı sıra kaleci Kazım Rakıcı ve profosyonel futbol yaşantısına başarılı bir şekilde devam eden Mikail Üzümcü'nün de 53 Gazeteciler Derneği kadrosunda yer alacağı öğrenildi.
Karşılaşmaların Başlama Saati 20:30 ve 21:30 olarak belirlendi..
RİZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ VE TÜFAD 8. GELENEKSEL VETERANLAR LİGİ FİKSTÜRÜ |
||||
TARİH | SAAT | TAKIMLAR | ||
1.HAFTA |
||||
1 | 10 AĞUSTOS ÇARŞAMBA | 20.30 | 53 GAZETECİLER – SANAYİ | |
2 | 21.30 | ARDEŞEN – DERENİN UŞAKLARI | ||
3 | 11 AĞUSTOS PERŞEMBE | 20.30 | DEREPAZARI – GÜNEYSU | |
4 | 21.30 | ÇİFTLİK – PAZAR | ||
2. HAFTA |
||||
5 | 13 AĞUSTOS CUMARTESİ | 20.30 | DERENİN UŞAKLARI – ÇELİK PERDE | |
6 | 21.30 | PAZAR – DEREPAZARI | ||
7 | 14 AĞUSTOS PAZAR | 20.30 | GÜNEYSU – 53 GAZETECİLER | |
8 | 21.30 | SANAYİ – ARDEŞEN | ||
3.HAFTA |
||||
9 | 16 AĞUSTOS SALI | 20.30 | DEREPAZARI – ÇİFTLİK | |
10 | 21.30 | ÇELİK PERDE – SANAYİ | ||
11 | 17 AĞUSTOS ÇARŞAMBA | 20.30 | 53 GAZETECİLER – PAZAR | |
12 | 21.30 | ARDEŞEN – GÜNEYSU | ||
4. HAFTA |
||||
13 | 19 AĞUSTOS CUMA | 20.30 | SANAYİ – DERENİN UŞAKLARI | |
14 | 21.30 | ÇİFTLİK – 53 GAZETECİLER | ||
15 | 20AUĞUSTOS CUMARTESİ | 20.30 | GÜNEYSU – ÇELİK PERDE | |
16 | 21.30 | PAZAR ARDEŞEN | ||
5. HAFTA |
||||
17 | 22 AĞUSTOS PAZARTESİ | 20.30 | 53 GAZETECİLER – DEREPAZARI | |
18 | 21.30 | DERENİN UŞAKLAR – GÜNEYSU | ||
19 | 23 AĞUSTOS SALI | 20.30 | ÇELİK PERDE – PAZAR | |
20 | 21.30 | ARDEŞEN – ÇİFTLİK | ||
6.HAFTA |
||||
21 | 25 AĞUSTOS PERŞEMBE | 20.30 | GÜNEYSU – SANAYİ | |
22 | 21.30 | DEREPAZARI – ARDEŞEN | ||
23 | 26 AĞUSTOS CUMA | 20.30 | ÇİFTLİK – ÇELİK PERDE | |
24 | 21.30 | PAZAR – DERENİN UŞAKLAR | ||
7. HAFTA |
||||
25 | 28 AĞUSTOS PAZAR | 20.30 | ARDEŞEN – 53 GAZETECİLER | |
26 | 21.30 | SANAYİ – PAZAR | ||
27 | 29 AĞUSTOS PAZARTESİ | 20.30 | ÇELİK PERDE – DEREPAZARI | |
28 | 21.30 | DERENİN UŞAKLARI – ÇİFTLİK | ||
8.HAFTA |
||||
29 | 31 AĞUSTOS ÇARŞAMBA | 20.30 | 53 GAZETECİLER – ÇELİK PERDE | |
30 | 21.30 | PAZAR – GÜNEYSU | ||
31 | 1 EYLÜL PERŞEMBE | 20.30 | ÇİFTLİK – SANAYİ | |
32 | 21.30 | DEREPAZARI – DERENİN UŞAKLAR | ||
9. HAFTA |
||||
33 | 3 EYLÜL CUMARTESİ | 20.30 | GÜNEYSU – ÇİFTLİK | |
34 | 21.30 | ÇELİK PERDE – ARDEŞEN | ||
35 | 4 EYLÜL PAZAR | 20.30 | SANAYİ – DEREPAZARI | |
36 | 21.30 | DERENİN UŞAK– 53 GAZETECİLER | ||
YARI FİNAL |
||||
37 | 7 EYLÜL ÇARŞAMBA | 20,30 | 1 — 4 | |
38 | 21.30 | 2 — 3 | ||
FİNAL |
||||
35 | 10 EYLÜL CUMARTESİ | 20.30 | GALİPLER |
Yorum Yapın