ÖĞRENCİLERİNDEN ÖĞRETMENLERİNE EN ACI GÖREV


ÖĞRENCİLERİNDEN ÖĞRETMENLERİNE EN ACI GÖREV
- RİZE'DE DÜN SAHİLDE YÜRÜYÜŞ YAPARKEN GERİ MANEVRA YAPAN AMBULANSIN ALTINDA KALARAK HAYATINI KAYBEDEN ÖĞRETMENLERİNİN TABUTUNU ÖĞRENCİLERİ TAŞIDI
- KANSERİ YENDİ AMA...

 

 

Rize’de dün sahilde yürüyüş yaparken geri manevra yapan ambulansın altında kalarak hayatını kaybeden Rize Sağlık Meslek Lisesi öğretmenlerinden Songül Ayan’ın tabutunu öğrencilere taşıdı.
Rize’de geçtiğimiz gün yaşanan ilginç kazada, kalp krizi geçiren bir hastaya müdahale etmek için Camiönü Mahallesi’nde bulunan balıkçı barınağına giden M.Ç yönetimindeki ambulans geri manevra yaparken Sağlık Meslek Lisesi öğretmenlerinden Songül Ayan’a (55) çarparak ölümüne neden olmuştu.
Trabzonlu öğretmen için bugün yaklaşık 20 yıldır görev yaptığı Rize Sağlık Meslek Lisesi önünde bir tören düzenlendi. Törene, meslektaşları, ailesi ve çok sevdiği öğrencileri katıldı. Öğretmenin tabutu okul bahçesine Türk bayrağına sarılı olarak getirildi. Tabutun okul bahçesine getirildiği sırada öğrencileri, meslektaşları ve ailesi gözyaşlarına hakim olamadı. Okul Müdüresi Mine Hacıömeroğlu, konuşması sırasında göz yaşlarına boğuldu.

 

 


İki Çocuk Annesiydi, Kanseri Yenmişti..

Okul bahçesinde Songül Ayan için cenaze namazı kılındı. Cenaze namazının ardından öğretmenin tabutunu öğrencileri omuzlayarak cenaze aracına taşıdılar.
Songül Ayan’ın yaklaşık 5 yıldır kanser tedavisi gördüğü ve kanseri yenerek yeniden sağlığına kavuştuğu öğrenildi. Ayan, bugün doğum yeri olan Trabzon’un Çaykara İlçesi’nde cuma namazı sonrasında kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

 

 

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın