Süleyman Koç;” Hırsımı Babamdan Aldım!”


Süleyman Koç;” Hırsımı Babamdan Aldım!”


 

Çaykur Rizespor’un gurbetçi futbolcularından Süleyman Koç önemli açıklamalarda bulundu. Yeşil-mavili takıma 1.5 yıl önce soğuk bir kış günü transfer olduğunu belirterek sözlerine başlayan Süleyman Koç şunları söyledi. “Sakat olarak gelmiştim. Ayrıca Rizespor’ da süper lig’ de kalma mücadelesi veriyordu. Sakatlığım geçtikten sonra süre olmaya başladım. İyi maçlar çıkardık. Önemli galibiyetler almamıza rağmen süper lig’ den düştük. Bu beni çok üzmüştü. Bir yıl aradan sonra tekrar süper lige geri döndük. Ben 1.5 yıl gibi bir sürede Rizespor’da hem küme düşmenin üzüntüsünü hem de süper lige çıkmanın sevincini yaşadım” dedi.

 

Yeniden süper lig’ de mücadele edecek olmanın heyecanını yaşadığının altını çizen Süleyman Koç, “Düştüğümüz sezon yapılan hataları bir daha yapmayacağız. Takım olarak iyi mücadele edeceğiz. Bir aile gibi düşünerek hareket etmemiz lazım.  Çünkü biz Rizespor’ da para kazanıyoruz. Bunun karşılığını da yüzdü yüz çalışarak mücadele ederek vermeliyiz. Başka hiçbir şeylerle de kafamızı karıştırmadan muhatap olmadan sadece işimize odaklanmalıyız. Kendimizi antrenmanlara ve maçlara motive etmeliyiz. Bunları yaparak başarılı olacağız. Ben buna tüm kalbimle inanıyorum”

 

Kamp dönemlerini çok iyi değerlendirmek zorunda olduklarını ifade eden Süleyman, “Kendimizi geliştirip eksiklerimizi gidermeliyiz. Bizde bunu yapıyoruz. Aramıza yeni arkadaşlarımız katılacak. Onlarla da el ele vereceğiz. Hepimizin ortak amacı Rizespor’un başarılı olması. Erzurum dan sonra Solovenya’ da hazırlıklarımız devam edecek”. Kendini sürekli geliştirmek için çalıştığına dikkat çeker Süleyman, Bu küçüklüğümden beri böyledir. Hep bir şeyler yapmaya çalışırım. Hırsımı babamdan aldım.  Ayrıca şunu da söylemek istiyorum. Rize futbol oynamak için çok iyi bir yer. Rize’yi ve Rizespor’u seviyorum” dedi.

AJANS53.COM ÖZEL / ERZURUM

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar