Ali Zeki Saruhan;" Yüreğimizi Ortaya Koyduk"


 


Çaykur Rizespor Başkan vekili Ali Zeki Saruhan, Teknik direktör İsmail Kartal’ın imza töreninde yaptığı konuşmada, ilk olarak geçtiğimiz sezon umutlarını kaybettikleri dönemde bile kendilerine büyük destek veren yeşil – mavili taraftarlara teşekkür ederek sözlerini şöyle sürdürdü;

“İsmail Kartal ile Avrupa’yı Hedefliyoruz”

“ Spor sektörü çok değerli sporcu ve yöneticileri bir araya getirmesi gerektiriyor ve başarı da anca bu şekilde geliyor. Değerli başkanımız ve yönetici arkadaşlarımızla birlikte yüreğimizi ortaya koyarak canla başla savaştık, bu başarı hepimize ait ve herkese çok teşekkür ediyorum. Bu başarının sürdürülebilen yeni hamlesi olarak yeni hocamız İsmail Kartal’ı göreve getirmiş buluyoruz. İsmail hocamız Türk futbolunda kendisini kabul etmiş bir insan. Özellikle Fenerbahçe takımında görev aldığı dönemde göstermiş olduğu başarı küçümsenmeyecek kadar önemlidir. İsmail hocamız önderliğinde yeni sezonda Rizespor, çok iyi bir lig geçirerek Avrupa liglerinde taşıyabileceğini ben inanıyorum. Bu doğrultuda, İsmail hocamıza yönetim olarak tüm desteğimizle yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

 

“Ali Haydar Er’e Teşekkür Ediyorum”

Çaykur Rizespor Başkan vekili Ali Zeki Saruhan, konuşmasının son bölümümde, kulübün mali disiplin konunda göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı Başkan yardımcısı Ali Haydar Er’e bir parantez açarak;” Ali bey, mali bütçe ve disiplini çok iyi yönetti. Kulübün sürdürülebilen bütçeyi çok iyi planlayarak ve takip ederek takımda yer alan futbolcu ve teknik kadronun “alın teri” kurumadan hakkedişlerini yerine getirdi ve herkesin memnuniyetini sağladı. Kendisine ciddi ve titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Önemli olan bütçenin her bir kuruşunun hesap verilebilir şeffaflıkta olmasıdır. Şimdi yeni bir çalışmanın arifesindeyiz. Değerli Başkan ve hocamızla birlikte gece gündüz çalışıyoruz. Futbolda 5’e alıp bire satmak 4 alıp ikiye satmak olmamalıdır. Biz her bir futbolcuya diğer altyapıdan yetiştiremiyorsak, aldığımız futbolcuyu kulüp olarak değerlendirerek daha iyi bir seviyeye getirerek onun spor camiasında değerini yükseltmektir. Bu doğrultuda bu sezonda birkaç önemli oyuncumuzu yaptığımıza inanıyoruz ki son günlerde bu oyuncular spor medyasında sık sık yer aldığını ve çeşitli kulüplerin transfer listesine girdiğini görüyoruz. Çok iyi bir lig geçirme adına Rizespor paydaşlarının basın, taraftar, yönetim olarak birbirlerine güç vermeleri ve kanaatlerini birleştirmelerini istiyorum. Bu vesile ile yeni sezonun Rize’ye Çaykur Rizespor’umuza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  MUSTAFA YILMAZ

   7 Haziran 2019 17:55
       

  İSMAİL KARTAL SANA GÜVENİYORUZ, OKAN HOCANIN ÜZERİNE ÇIKACAĞINA İNANIYORUZ