AVCI;” RİZESPOR EN ÖNEMLİ MARKALARIMIZDAN BİRİ”


AVCI;” RİZESPOR EN ÖNEMLİ MARKALARIMIZDAN BİRİ”


 

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Çaykur Rizespor’un şehrin en önemli markasından biri olduğunu belirterek;” Rizespor’umuz süper ligde mücadele ediyor, bundan memnunuz ama her sezon bize yaşattığı stres ve sıkıntıdan memnun değiliz” dedi.

Vekil Avcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rize ziyaretinde kendisine verilen yemekli toplantıda masada ana gündem maddesi Çaykur Rizespor olduğuna vurgu yaparak şunları söyledi.

Rizespor’un En Önemli Sıkıntısı “İstikrar”ı Yakalayamamak!..

“ Cumhurbaşkanımız ile teşkilatımızın buluştuğu yemekte masamızın en önemli konusu şehrimizin bir numaralı markasından biri olan Çaykur Rizespor’du ve o masada çok detaylar konuşuldu. Esasında süper ligi başarısız olarak kabul etmemek lazım ama Rize şehrinin ruhu “ Biz niye sürekli sıkıntı yaşıyoruz” bundan memnun değiliz. Geçen sezon son hafta maçını ben hatırlıyorum çok sıkıntılı ve stres dolu dakikalar geçirdik. Benim görüşüm Pazarspor gibi bir iki takımı daha besleyerek yukarıya taşımak lazım diye düşünüyorum. Trabzon’da alt liglerde mücadele eden birçok takım var. Altyapıdan kendi öz evlatlarından çıkan birçok oyuncular var. Kaleci Uğurcan Çakır bugün kendisine yapılan teklifler 40 Milyon Avro. İşte böyle yetenekleri bulmak lazım. Rizespor mali olarak çok problem yaşamayan takım. Futbol aslında bir kültür. O kültürü şehir olarak yaşamak lazım. Rizespor en önemli markamız ve şehirde buna sahip çıkmalı. Rizespor’da bir başka sorun istikrar. İyi oyuncular yakalıyoruz gidiyor, Okan Buruk gibi iyi hoca yakalıyoruz o da gidiyor. Okan hoca kalsaydı takım çok daha iyi yerlere gelirdi.  Bir türlü istikrarı bulamadık” ifadesini kullandı.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 

Yorumlar

Yorum Yapın