Rizespor, Adliye’den “Sabıka Kaydı”nı Aldı!


Rizespor, Adliye’den “Sabıka Kaydı”nı 2 dakika içinde Aldı!

 

 

Kupada bir üst tura çıkmak için sahaya çıkan yeşil-mavili takım karşısında Adliye koridorlarında“Meymenetsiz” bir ekip yerine "Sevimli" top oynayan bir takım buldu.

Temiz kaydını almak için çok uğraşan Karadeniz temsilcisi Ç.Rizespor gollerini ikinci devre 2 dakika içinde attı.

 

 

ÇAYKUR RİZESPOR 2   ADLİYESPOR:0

STAD: ÇAYKUR DİDİ

HAKEMLER: Ercan Hellaç, Soner Akgün, Abdullah Bora Özkara

ÇAYKUR RİZESPOR: Gökhan, Koray, Robin, Murat Duruer, Orhan, Nika, Patryk, Ümit, İsmail( Dk 65 Cumalı), Mehmet Akyüz( Dk 78 Burak),,Teddy( Dk 78 Muhammet)

 

ADLİYESPOR: Erhan, Necmi, Dursun, Şükrü, Rahmi Can( Dk 78 Fatih), İsmail, Oğuz, Çağrı, Mustafa( Dk 73 Kadir), Canberk, Gülhan

 

SARI KARTLAR:Nika( Rizespor)

GOLLER: Dk 56 Patryk, Dk 58 Mehmet Akyüz( Rizespor)

   Türkiye Ziraat Kupası 2 tür eleme maçında kendi sahasında Ankara Adliyespor”u ağırlayan Yeşil Mavililer yedek ağırlıklı olarak sahaya çıktılar. A kadrodan Robin, Koray, ismael ve Orhan”ın yer aldığı karşılaşmada Karaman yedek oyunculara daha çok şans tanıdı.

 

Teknik direktör Hikmet Karaman, Kasımpaşa maçı öncesi ilk 11 oyuncularından Koray ve Robin'i 90 dakika sahada tutarken, sadece o maçta oynatmayı düşündüğü Iraklı oyuncu İsmael'i dışarı aldı.

 

 

5 DK DA Teddy soldan ceza alanına girdi yerden Patryk”e gönderdiği topa bu sporcu istediği gibi vuramayınca top kalecide kaldı.

12 Dk da İsmail soldan ceza alanına ortaladığı topa Patryk yakın mesafeden kafayı vurdu, top üstten auta çıktı.

13 Dk da Adliye atağında ceza alanı içinde topla buluşan Gülhan yakın mesafeden sert vurdu, top kaleci Gökhan”in ayağına çarparak kornere çıktı.

45 Dk da Ümit”in ceza alanı dışında Teddy verdiği pasa busporcu sert vurdu kaleci son anda topu kornere çeldi.

51 Dk da Nika sağ kanattan kullandığı köşe atışına Patryk kafayı vurdu top üst ağlarda kaldı.

53 Dk da Koray”ın orta alanda sürüklediği topu sol kanatta Nika”ya verdi, Nika topu penaltı noktasının üzerine Teddy”e verdi bu sporcu topun gelişine vurdu, top üstten auta çıktı.

54 Dk da Patryk “in ara pası ile ceza alanında kaleci ile karşı karşıya kalan Teddy “ın plase şutunu kaleci kornere çeldi.

56 Dk da Mehmet Akyüz sağdan ceza alanına ortaladığı topa Patryk kafayı vurdu, top filelerle kucaklaştı. 1-0

58 Dk da Patrykîn yatarak ceza alanı dışında Mehmet Akyüz”un önüne düşürdüğü topa bu futbolcu çok sert ve düzgün vurdu. Top filelere gitti 2-0

63 Dk da Adliyespor atağında İsmail”ın şutu yan direkten döndü.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın