TÜRK SAĞLIK-SEN RİZE ŞUBESİNDEN HALK SAĞLIĞI MÜDÜRÜNE ZİYARET‏


TÜRK SAĞLIK-SEN RİZE ŞUBESİNDEN HALK SAĞLIĞI MÜDÜRÜNE ZİYARET

 

TÜRK SAĞLIK-SEN RİZE ŞUBESİNDEN HALK SAĞLIĞI MÜDÜRÜNE ZİYARET‏

 

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Sağlık-Sen Rize Şube Başkanı Rıfat TERZİ , Başkan Yardımcıları Yaşar TÜRÜT, Nazmiye KARAHASAN, Fatma KÖSE ve M.Sali ŞAFAK tarafından   Rize Halk Sağlığı Müdürlüğü görevine atanan Dr. Muhammet Mustafa Saymaz'ı makamında ziyaret etti.

Saymaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Hep birlikte sağlık çalışanlarımızın haklarını koruyup, sahadaki personelimizle sürekli iletişim halinde olup sıkıntılarını birlikte çalışarak çözeceğiz. Sendikaların, bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ifade eden Saymaz, bu sivil toplum örgütlerinin çalışanla idareciler arasında diyaloğu sağlayan önemli bir köprü vazifesi gördüğünü belirtti. Çalışanları sadece yaptıkları işe ve çalışmalarına göre değerlendirdiğini söyleyerek; sendikalarla işbirliği halinde olunması Kurumumuz, çalışanlarımız ve vatandaşlarımız için yararlı olacaktır." dedi.

 

TÜRK SAĞLIK-SEN RİZE ŞUBESİNDEN HALK SAĞLIĞI MÜDÜRÜNE ZİYARET‏

 

Sendika Başkanı Terzi ise Saymaz'a Yönetim Kurulu ve Rize Türk Sağlık-Sen Üyeleri adına yeni görevinde başarılar dileyerek, "Bürokraside tecrübeli bir idarecinin ilimize atanması Rize için bir kazanç, l. Basamak Sağlık Hizmetlerinde yaşanan sorunların çözümü için çok faydalı olacağı kanaatindeyim. Bu hizmeti sunacak sağlık çalışanlarının hakkını savunmak bizim görevimizdir.Yeni göreviniz ilimiz ve sizin için hayırlı olsun" diye konuştu.

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar