RTB Başkanlığına Erdoğan yeniden seçildi


RTB Başkanlığına Erdoğan yeniden seçildiERDOĞAN 3. KEZ BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ
Rize Ticaret Borsası seçimi yapıldı. Mevcut Başkan Mehmet Erdoğan yeniden başkanlığı seçildi. Ticaret Borsasında yapılan seçimde 125 üye oy kullandı. Bir oyun geçersiz sayıldığı seçime tek aday olarak giren Erdoğan 124 oy ile 3. Kez başkanlık görevine seçildi.
Tek aday olarak 3. Kez başkanlığa seçilen Mehmet Erdoğan seçimden sonra yaptığı konuşmada yeniden başkanlığa seçilmekten dolayı mutlu olduğunu belirterek şunları söyledi. “Uzun seçim maratonu son derece olumlu bir havada geçti. Herkese teşekkür ediyorum. Benim için zor bir süreç oldu. Son iki seçimde rakip bir liste ile yarışmanın kolaylığını biliyordum. Tek liste ile yaptığımız bu seçimin süreci zor oldu. Tek liste olarak çıktık. Bu kadar güvene ve beklentilere karşı mahcup olmama adına çok daha farklı süreçler geçirerek çalışmalar yapacağız. Başta çay sektörü olmak üzere Rize’ nin emrinde olmaya devam edeceğiz. Bu yeni dönemde yönetim kurulu üyelerimizle birlikte işimizin daha zor olacağını iyi biliyoruz. Yeni çay sezonunun başlamasına az bir zaman kaldı. Bu süreyi iyi değerlendirerek elimizden geleni yapacağız. Yeni yönetim kurulumuzdan çok hızlı bir çalışma sürecine hazır olmalarını istiyorum. Yaptığımız olağan genel kurulumuza herkes geldi. Oy kullanmaya gelen ve gelemeyen tüm arkadaşlarımızı da ziyaret edeceğiz. Çalışma projelerimizi ortaya koyup çay sektörünün beklentilerine karşılık vermeye ilk günkü heyecanımızla devam edeceğiz. Bunun için de her şeyimizi ortaya koyacağız” diye konuştu.

Mehmet Erdoğan Başkanlığında Rize Ticaret Borsası meclis üyeliğine seçilen kurumlar şunlar. Orçay Orta köy çay san. Çaykur, Doğuş çay, Of Çay san. Okumuş Çay, Ak tarım Gübre, Filiz Çay, Kurçay gıda, Nalkıran Kardeşler Çay, Ferah Çay, Neşe Çay, İsmailoğlu Gıda, Altunsu Çay, Ada Çay.


RTB Başkanlığına Erdoğan yeniden seçildi

Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar