RİZE KALKINMASI İÇİN STK’LAR DİYALOG HALİNDE OLMALI


RİZE KALKINMASI İÇİN STK’LAR DİYALOG HALİNDE OLMALI

 

MÜSİAD Rize Başkanı Recep Taylan Rize Muhtarlar Federasyon Başkanı Tuncay Maşalacı ve Rize Memur-Sen Şube Başkanı Seyit Ali Yılmaz’ı makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD Rize Başkanı Recep Taylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri STK ziyaretleri kapsamında, Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanlığına seçilen Tuncay Maşalacı ve Memur-Sen Rize Şube Başkanlığına atanan Seyit Ali Yılmaz’ı makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar diledi.

Ziyaretlerdeki konuşmasında Başkan Taylan, “İlimiz ve bölgemizin kalkınması için STK’larının sürekli diyalog halinde olması ve sık sık bir araya gelerek karşılıklı fikir alış verişinde bulunarak çalışmalarını yürütmesi gerekmektedir. Her sivil toplum kuruluşu kendi alanıyla ilgili sorumluluklar almakta, toplumun ortak problemlerini çözme ve hizmet etmek için gayret göstermektedir. Bu bilinçle MÜSİAD olarak, ilimizde faaliyet gösteren STK’larımızla sürekli diyalog halinde olmaya gayret ediyoruz. Rize için birlikte çalışma temennisiyle, Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı ve Memur-Sen Rize Şube Başkanı’na yeni görevlerinde başarılar dilerim. ” şeklinde konuştu.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar