Fakir Hausgeräte Yeni Ürünleriyle Zuchex 2018'de


FAKİR HAUSGERÄTE YENİ ÜRÜNLERİYLE ZUCHEX 2018’DE

 

 

Elektrikli ev aletleri sektörünün öncü ve yenilikçi markası Fakir Hausgeräte, son teknolojili yeni ürünleriyle, Zuchex Fuarı’nda 12. Hall’de yerini alıyor.

Güvenilir Alman teknolojisinin Türkiye’deki adı Fakir Hausgeräte, 13-16 Eylül 2018 tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenecek 29. Uluslararası Zuchex Fuarı’nda yeni ürünleri Kaave Dual Pro Türk kahvesi makinesi; Gourmet serisinin akıllı pişiricileri Guvech, Cusinier, Nosso; tasarruf canavarı Ranger 4AAAA toz torbasız elektrikli süpürge ve yeni dik şarjlı süpürgesi HSA 800 XL ile fark yaratmaya hazırlanıyor.

Gourmet Serisi ile Sanatınızı Konuşturun

 

Köklü geçmişi ve çığır açan ürünleriyle teknolojiyi, nesillerdir evlerinize özenle taşıyan Fakir Hausgeräte, 85. yılında çok özel bir koleksiyonla mutfaklara geliyor. Son dönemlerde dünyada popülerliğini iyice artıran ve özellikle çalışan kesimin çok tercih ettiği akıllı pişiriciler, Fakir Hausgeräte’nin ürün gamında da yerini aldı. Mutfak tutkunları, uzmanları, acemileri için hazırlanan Fakir Gourmet Serisi, 3 inovatif üründen oluşuyor. Fakir Hausgeräte AR-GE departmanı tarafından geliştirilen yüksek teknolojili akıllı pişirme sistemi ile üretilen Gourmet Serisi, 3 modeliyle yemekle uzaktan ya da yakından ilgilenen herkes düşünülerek tasarlandı.

Fakir Gourmet serisinde yer alan Nosso, Guvech ve Cusinier farklı teknolojileri ile birbirinden ayrılırken, mutfak tercihinize göre farklı alternatifler sunuyor. Modern yaşamın temposuna uyum sağlayan yenilikçi pişirme sistemi ile ister geleneksel Türk yemeklerini isterseniz modern dünya mutfaklarının lezzetlerini hazırlayın. Fakir Gourmet Serisi yenilikçi pişirme sistemi sayesinde besin değerinin kaybolmadığı, malzemelerin aromasının yemekle bütünleştiği sağlıklı yemekler hazırlamak mümkün. Mutfak Koçu Şef Recep Aydoğan stant alanında Fakir’in yeni akıllı pişiricilerinin yer aldığı “Gourmet Serisi”ni tanıtıp ziyaretçilere birbirinden leziz ikramlarda bulunacak.

Fakir Teknolojisiyle Doyasıya Türk Kahvesi Keyfi

 

Kaave ile son dönemin en çok tercih edilen ürün kategorisi olan sıcak içecek hazırlama grubuna hızlı bir giriş yapan Fakir Hausgeräte, yeni Türk kahvesi makinesi Kaave Dual Pro’yu ilk kez Zuchex 2018’de görücüye çıkarıyor. Çift hazneli olarak tasarlanan Kaave Dual Pro, tek tuşla 8 fincan kahveyi aynı anda yapabiliyor. Ayrıca kendinden su alma özelliği sayesinde belirtilen fincan kadar suyu haznesinden kendisi alarak pratiklik sağlıyor. Kaave Dual Pro da yine Kaave gibi cezvede pişirme tekniği esas alınarak ve taşmayı önleyen patentli Limunasense teknolojisi ile tasarlandı. Ziyaretçiler Fakir standında baristaların elinden Fakir Kaave Dual Pro ile yapılan Türk kahvesini deneyimleyebilecekler. Ayrıca kahve tadımlarının yapılacağı Kahve Meydanı alanında da yine Fakir standı yer alacak.

4AAAA Enerji Etiketli Cep Dostu Fakir Ranger

 

Elektrikli süpürge kategorisinde “Yüzyılın Markası” ödülüne layık görülen Fakir Hausgeräte’nin Ranger ve Ranger Electronic olmak üzere iki farklı model olarak ürettiği yeni elektrikli süpürgeleri enerji tasarrufu özelliği ile dikkat çekiyor.

890 W gücündeki Fakir Ranger serisi elektrikli süpürgeler, 1,5 L toz kapasitesiyle tüm zeminlerde etkili çözümler sunarken toz torbası değiştirme derine son veriyor. H.E.P.A 13 ve kaset filtre özelliğiyle tozu havadan ayrıştırıp, egzoz filtre kısmından dışarı çıkmasını engelleniyor. Dikey park pozisyonu özeliği, yer kaplamadan alandan tasarruf etmeye yarıyor. Ranger Electronic, ayarlanabilir vakum gücü özelliği ile klasik Ranger’dan ayrışıyor. Yer, kenar, köşe ve hassas mobilya aparatlarıyla çok fonksiyonlu kullanım sağlarken, evinize toz kondurmuyor.

4AAAA enerji etiketine sahip Ranger süpürgeler, minimum enerji kullanımı ile maksimum performans elde etmeye olanak veriyor. A sınıfı yüksek emiş gücüyle halı ve sert zeminlerde tozdan eser bırakmıyor. Ayrıca Cyclone Power A sınıfı toz salınımı sistemi sayesinde de tozu haznesine hapsederken temiz havayı dışarıya veriyor.

Dik Şarjlı Süpürgelerin Yeni Yıldızı: Starky HSA 800 XL

 

Yine Fakir Hausgeräte standında yer alacak son teknolojili yıldız ürünlerden biri de yeni Starky HSA 800 XL dik şarjlı süpürge. Günümüzde tüketicinin büyük ilgi gösterdiği şarjlı süpürgeler kategorisinde iddialı bir tasarım olan Fakir Starky HSA 800 XL, AirWave Cyclon teknolojisi ile yüksek emiş gücü sağlarken uzun süreli sarj özelliğiyle kablosuz kullanılabiliyor. LED’li turbo yer aparatı ile evinizin her köşesinde kusursuz temizlik imkanı veriyor. Dik ve el süpürgesi olarak kullanılabilen Starky HSA 800 XL, evcil dostlarınızın tüylerini de kolayca alabiliyor.

Üstün Alman teknolojisinin Türkiye’deki adı Fakir Hausgeräte, en yeni ürünlerini Zuchex 2018 fuarında ziyaretçilerle buluşturuyor.

Ayrıntılı Bilgi: www.fakir.com.tr


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar