15 Temmuz ŞAŞİ’leri


 


15 Temmuz ŞAŞİ’leri

Rize insanı ince ünlüleri kalın, kalın ünlüleri ince söylemesiyle menşur. Sıkıldım diyemez. Dememesi gerekir. ŞAŞI da öyle, Rizeli ŞAŞİ der mesela. Söz kayması göz kaymasına dönerse Ali Veli olur.

15 Temmuz ŞAŞİ’leri Rize insanı ince ünlüleri kalın, kalın ünlüleri ince söylemesiyle menşur. Sıkıldım diyemez. Dememesi gerekir. ŞAŞI da öyle, Rizeli ŞAŞİ der mesela. Söz kayması göz kaymasına dönerse Ali Veli olur. Rizeli herkese ŞAŞİ demez. Seviyesizin önde gidenine, 60 günde rüya gibi bir makamı elde edene, alçakların en alçağına Rizeli ŞAŞİ der.

FETÖNÜN alçak adamlarına ŞAŞİ der Rizeli. Rizeli ŞAŞİ diyorsa düşünmek lazımdır. Aklınıza hemen gözleri bir birine bakan görme özürlüler gelmemelidir. Beyni özürlülere Rizeli ŞAŞİ der. Onlar hiçbir durumda insan olamaz. İnsanı melekeleri inkişaf etmemiştir. Tabana kuvvet kaçmaya başladıklarında alçaldıkça alçalır, öpmediği el etek bırakmazlar. 15 Temmuz ŞAŞİ’leri alçakların en alçağı yaratıklardır. Er veya geç hak ettikleri cezaları mutlaka alacaklardır. Bugün aramızda olan kriptolar, yarın adalet önünde hesap vereceklerdir. Kıvırmak, yalama olmak, yaltaklanmak, kurtarmayacak O ŞAŞİ’leri. Beyinlerine düzenleme mıhları çakılacak inşallah. Çünkü son pişmanlık para etmeyecek. Ruz-i Mahşer karmakarışık olduğunda onlara şefaat etmeyecek Peygamberler! Çünkü onlar Esfel-i Safilindir, cehennemin en aşağı tabakasında, alçaklığın en aşağı derecesini mesken tutacaklar.

Metin TOPÇU FETÖNÜN alçak adamlarına ŞAŞİ der Rizeli. Rizeli ŞAŞİ diyorsa düşünmek lazımdır. Aklınıza hemen gözleri bir birine bakan görme özürlüler gelmemelidir. Beyni özürlülere Rizeli ŞAŞİ der. Onlar hiçbir durumda insan olamaz. İnsanı melekeleri inkişaf etmemiştir. Tabana kuvvet kaçmaya başladıklarında alçaldıkça alçalır, öpmediği el etek bırakmazlar. 15 Temmuz ŞAŞİ’leri alçakların en alçağı yaratıklardır. Er veya geç hak ettikleri cezaları mutlaka alacaklardır. Bugün aramızda olan kriptolar, yarın adalet önünde hesap vereceklerdir. Kıvırmak, yalama olmak, yaltaklanmak, kurtarmayacak O ŞAŞİ’leri. Beyinlerine düzenleme mıhları çakılacak inşallah. Çünkü son pişmanlık para etmeyecek. Ruz-i Mahşer karmakarışık olduğunda onlara şefaat etmeyecek Peygamberler! Çünkü onlar Esfel-i Safilindir, cehennemin en aşağı tabakasında, alçaklığın en aşağı derecesini mesken tutacaklar.

Metin TOPÇU


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın