AK PARTİ RİZE GENÇLİK KOLLARI KONGRELERİ DEVAM EDİYOR


AK PARTİ RİZE GENÇLİK KOLLARI KONGRELERİ DEVAM EDİYOR

AK Parti Rize Gençlik Kolları 4. Olağan İlçe kongreleri İyidere İkizdere, Kalkandere ve Derepazarı kongresiyle hız kesmeden devam ediyor.

 

 

AK Parti Rize 4. Olağan Gençlik Kolları İlçe kongrelerinde bugün ilk olarak İyidere kongresi gerçekleştirildi. İyidere Belediyesinde yapılan kongreye  İl Başkan Yardımcısı Himmet İstif, İl Yönetim Kurulu üyeleri, İl Kadın Kolu Başkanı Nuran Alim, , AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK  Üyesi Emrah Uzar, Muhammed Veli Akyol, İl Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Oğuz Hut ve yönetimi İyidere İlçe Başkanı Talat Tüfekçi, İyidere Belediye Başkanı, Ahmet Mete Eski Teşkilat Başkanı Harun Mertoğlu ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

İyidere Gençlik kolu ilçe kongresindeki seçimlerde tek aday Ercan Mete ilçe Gençlik kolları başkanlığına seçildi.

İyidere İlçe Başkanı Talat Tüfekçi Gençlik Kolları İyidere İlçe kongresinin özelde Rize'ye genelde ise tüm Türkiye'ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK   Üyesi Emrah Uzar,Gençlik kollarının her zaman işlerini ciddiye alarak 2015 seçimlerine birlik beraberlik içinde heyecan içinde hazırlanılması gerektiğini belirtti.

İkizdere Gençlik Kollarına Serkan Yılmaz seçildi

İyidere'nin ardından İkizdere kongresine geçildi. İkizdere Kültür Merkezinde yapılan kongrede Serkan Yılmaz ilçe Gençlik kolları başkanlığına seçildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan kongrede faaliyet raporunun okunmasının ardından protokol konuşmalarına geçildi.

İkizdere Belediye Başkanı Hasan Köseoğlu ve İlçe Başkanı Ahmet Aksu yeni seçilecek yönetime başarılar diledi.

Kalkandere Gençlik Kollarına Ali Uzun seçildi.

İkizdere Gençlik Kolları kongresinin ardından Kalkandere'ye geçildi. Kalkandere İmam Hatip Lisesinde yapılan kongrede Ali Uzun ilçe Gençlik kolları başkanlığına seçildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan kongrede faaliyet raporunun okunmasının ardından protokol konuşmalarına geçildi.

Kalkandere İlçe gençlik kolları Başkanlığına seçilen Ali uzun, Hamdolsun ki siyasete AK Parti çatısı altında başladık bu güzel ortamda edindiğimiz tecrübeleri bir ömür boyu kullanacağız. Bizlere bu imkanı sağlayan teşkilat büyüklerimize minnet borçluyuz" dedi.

Kalkandere İlçe Başkanı Hasan Ayyıldız, AK Pati Teşkilatının dünyada eşi benzeri olmayan bir teşkilat olduğuna değinerek bu teşkilatta görev alan her bireyin şanslı olduğunu dile getirdi. Kalkandere'nin geçmişten bugüne AK Partili olduğuna dikkat çekerek, 2015 genel seçimlerinde gerekli desteği vereceklerini vurguladı.

Derepazarı Gençlik kollarına Emre Akyıldız seçildi.

Kalkandere Gençlik Kolları kongresinin ardından son olarak Derepazarı'na geçildi. Derepazarı İlçe Başkanlığında yapılan kongrede Emre Akyıldız,ilçe Gençlik kolları başkanlığına seçildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan kongrede faaliyet raporunun okunmasının ardından protokol konuşmalarına geçildi.

Derepazarı Belediye Başkanı Yakup Samangül konuşmasında, Gençlik Kollarımız ilçedeki çalışmalarda aktif rol üstlenmiştir gerçekten çalışmaları takdire şayandır. Beraber çalıştık beraber yürüdük bu yollarda siyasette yan kuruluş olarak ifade edilen gençlik kollarının aslında siyasetin temel taşlarındandır" dedi.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın